Nasze strony www wykorzystują pliki cookies (tzw. ciasteczka). Mogą stosować je także firmy współpracujące z nami. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie i zapis zgodnie aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz zmienić ustawienia obsługi plików cookies w przeglądarce internetowej.
x
     O nas      ***      Wyślij e-mail      ***      Kontakt/Dane      ***

Aktualności
Plan zajęć
Galeria
Video  *
VII KEEPART 2017  pobierz
Usługi
Kalendarze imprez  *
Katalog Pasteli
Kadra pracownicza
Kalendarz. Jaki dziś dzień.





Stypendia artystyczne burmistrza Dębna rozdane!

W piątek, 16 grudnia w Dębnowskim Ośrodku Kultury burmistrz Dębna Pan Piotr Downar rozdał stypendia oraz nagrody artystyczne dzieciom i młodzieży za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

W tym roku otrzymali je...

stypendia: 

Wiktoria Jelińska (Teatr KOD)
- nagroda reporterów na Festiwalu Teatralnym MOST w Gdańsku (z Teatrem KOD),
- nagroda główna na V Teatralnej Elipsie Kreatywności TEK w Policach (z Teatrem KOD),
- Grand Prix Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Liśc Dębu",
- II nagroda w 34 Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych Centrum 2016 w Łodzi (z Teatrem KOD),
- Srebrna Otwarta Kurtyna na 12. INNYM Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Młodziezowych w Krośnie (z Teatrem KOD).

Michał Jaworski
- 3 miejsce (standard), 3 miejsce (latin) na XIII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych,
- 2 miejsce (standard), 3 miejsce (latin) w XI Edycji Grand Prix Polski Młodzieży i Senioró "Perła Bałtyku,
- 3 miejsce (Standard), 3 miejsce (latin) w 4 Bydgoskim Ogólnopolskim Turnieju Bydgosz Dance Cup o puchar Prezydenta Bydgoszczy.

Nagrody: 

Anna Włodkowska- Moszej
 - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Nie wyrastaj z marzeń",

Zofia Włodkowska - Moszej
 - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Piękno drzemiące w wulkanach",
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom",
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kwiat dziełem doskonałym",
- laureat IV POwiatowego Konkursu Plastycznego "Czym dla Ciebie jest Unia Europejska".

Mateusz Kuczyński (Pastele)
- wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Barwy lasu".

 Zespół Tańca Nowoczesnego KEEP Fun
- I miejsce na XIII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych,
- Mini Grand Prix VI Turnieju Turnieju Tańca Nowoczesnego KeepArt w Dębnie,
- I miejsce w II Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Stars Szczecin,
- I miejsce (miniformacja) w II Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Stars Szczecin,
- I miejsce (duet Alicja Podbereska i Julia Aleksiejew) w II Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Stars Szczecin,
- II miejsce (solo Alicja Podbereska) w II Turnieju Tańca Nowoczesbego Dance Stars Szczecin,
- I miejsce w VI Festiwalu o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie,
- II miejsce (mini formacja) w VI Festiwalu Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie,
- wyróżnienie na Wojewódzkich Konfrontacjach Tanecznych w Szczecinie.

Zespół Tańca Nowoczesnego KEEP Kids
- I miejsce na XIII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych,
- I miejsce w VI Turnieju Tańca Nowoczesnego KeepArt w Dębnie,
- 3 miejsce (mini formacja) w VI Turnieju Tańca Nowoczesnego KeepArt w Dębnie,
- Mini Grand Prix w II Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Stars Szczecin,
- I miejsce w II Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Stars Szczecin,
- II miejsce (mini formacja) w II Turnieju Tańca Nowoczesnego o Pychar Dnia Dziecka w Szczecinie,
-- wyróżnienie na Wojewódzkich Konfrontacjach Tanecznych w Szczecinie.

Zespół Tańca Nowoczesnego KEEP JOY
- II miejsce na XIII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych,
- I miejsce w VI Turnieju Tańca Nowoczesnego KeepArt w Dębnie,
- I miejsce (mini formacja) w VI Turnieju Tańca Nowoczesnego KeepArt w Dębnie,
- I miejsce (duet Wiktoria Wujda, Zuzanna Rachwalska) w VI Turnieju Tańca Nowoczesnego KeepArt w Dębnie,
- I miejsce (duet Wiktoria Wujda, Zuzanna Rachwalska) w II Turnieju Tańca Nowoczesnego Dance Stars Szczecin,
- I miejsce w VI Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie,
- wyróżnienie na Wojewódzkich Konfrontacjach Tanecznych w Szczecinie.

Teatr KOD
- Nagroda główna i nagroda za kreację aktorską (dla Oli Jelińskiej) na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Wejherowie,
- III Nagroda na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Monodramów i Teatrów Małych Form "Bamberka",
- Srebrna Otwarta Kurtyna na 12. Innym Festiwalu Teatrów Młodzieżowych w Krośnie,
- Grand Prix X Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Liśc Dębu" dla Bartosza Mazurkiewicza i III nagroda dla Wiktorii Jelińskiej,
-Nagroda Zawiadowcy Artystycznego "Stacji Szamocin" Luby Zarembińskiej na Konstelacjach Teatralnych w Szamocinie,
- wyróżnienie dla Bartosza Mazurkiewicza na 9. Ogólnopolskich Prezentacjach Teatrów Poszukujących o Nagrodę im. Tadeusza Kantora "Wielopole 2016",
- II nagroda, nagroda publiczności i wyróżnienie za reżyserię na 34 Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych CENTRUM 2016 w Łodzi.

 

Gratulujemy wszystkim laureatom życząc wielu kolejnych sukcesów! 


panel->Panel boczny SPONSORZY a
 
 
 
 

 | O nas | Wyślij e-mail | Kontakt/Dane | E-mail | 
 | Aktualności | Plan zajęć | Galeria | Video | VII KEEPART 2017 | Usługi | Kalendarze imprez | Katalog Pasteli | Kadra pracownicza | Kalendarz. Jaki dziś dzień. | 
www.gryf.pl

aktualnosci Stronę w pełni redaguje Dominik Sawicki